Pejabat Pendaftar

Daripada Wiki Institut Aminuddin Baki Cawangan Genting Highlands
Jump to navigation Jump to search

Unit-Unit Pejabat Pentadbiran

Pejabat Pentadbiran dan Penyelaras Program

  • Muhamad Azhar bin Stapa @ Mustapa (Pegawai Pentadbiran dan Pengurusan Program)

Pejabat Pengarah

  • Noor Hidayah Binti Abdul Sukor (Setiausaha Pejabat)

Unit Penyelaras Program (UPP)

  • Siti Monazairin Bt. Jelani (Penolong Pegawai Penyelaras Program)
  • Roslida Bt. Perak (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Kamaruliza Bin Hamlan(Pembantu Tadbir (P/O)
  • Norfasila Binti Yom (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Noor Aishah Bt. Abd Ghani (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Rosmawati Bt. Mohamad Noor (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Kamariah Bt. Abu Bakar (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Ros Syazila Binti Mohamed (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Sabariah Binti Nordin (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Siti Nadhira Bt. Nor Sohari (Pembantu Tadbir (P/O)
  • Noor Asiah Bt. Mohd. Said (Pembantu Operasi)
  • Mohamad Nor Bakri Bin Md. Zain (Pembantu Operasi)
  • Roslina Bt. Abdul Rashid (Pembantu Operasi)

Unit Domestik

  • Hanisah Bt. Ismail (Penyelia Asrama)
  • Noraida Bt. Mohd. Amin (Penyelia Asrama)
  • Abu Hassan Asahari Bin Mohd Noh (Pembantu Operasi)
  • Mohd Zailan Bin Aziz (Pembantu Operasi)
  • Muhamad Shahimi bin Abd Rahman (Pembantu Operasi)

Unit Kewangan dan Akaun

  • Mardiana Bt. Jamaludin (Penolong Akauntan)
  • Mohd Helmi Shahrul Bin Abd Halim (Penolong Akauntan)
  • Nordiani Aime bt. Abdul Basek (Penolong Akauntan)
  • Siti Rodziah Bt. Haron (Penolong Akauntan)
  • Haji Mohd. Hafidz Bin Sidek (Pembantu Tadbir Kewangan)
  • Zarita Bt. Kamaruzaman (Pembantu Tadbir Kewangan)
  • Hadijah Bt. Haji Abdul Rahim (Pembantu Tadbir Kewangan)
  • Abd Muin Bin Abdullah (Pembantu Tadbir Kewangan)
  • Ramli Bin Mohd Shah (Pembantu Operasi)

Unit Teknologi

  • Naasrulhadi bin Hisham @ Hassan (Juruteknik Komputer)
  • Mohd Faizal bin Abdul Majid (Juruteknik Komputer)
  • Hasbarani Bin Chin (Pembantu Operasi)

Unit Pusat Sumber

  • Wan Noasne Bt. Wan Mustaffa (Pembantu Pustakawan)
  • Muhammad Azlan Bin Yaacob (Pembantu Pustakawan)
  • Tuan Mohd Hafizi Bin Tuan Hussin (Pembantu Pustakawan)

Unit Perolehan

  • Sherryna Ong Bt. Abdullah (Penolong Pegawai Tadbir)
  • Soffizan Binti Shamshul Ariffin (Pembantu Tadbir P/O)
  • Shamsuddin Bin Abdul Hamid (Pembantu Operasi)

Unit Setor dan Aset

  • Md. Zin Bin Omar (Pembantu Tadbir P/O)
  • Sulaiman Bin Ismail (Pembantu Tadbir P/O)
  • Norazlina binti Samsud-din (Pembantu Tadbir P/O)
  • Adzman Bin Baharudin (Pembantu Operasi)
  • Ahmad Mazlan Bin Md. Zin (Pembantu Operasi)

Unit Pentadbiran

  • Muhammad Fazreen Bin Azmuddin (Penolong Pegawai Tadbir)
  • Azahari Bin Taib (Pembantu Tadbir P/O)
  • Norizan Bt Ismail (Pembantu Tadbir P/O)
  • Farahwahida Bt. Mohd Ghazali (Pembantu Tadbir P/O)
  • Zulkiflee Bin Jalil (Pembantu Tadbir P/O)
  • Siti Satiah Bt. Maridi (Pembantu Tadbir P/O)
  • Norsiah Bt. Abdul Malid (Pembantu Operasi)
  • Cik Norsiah Bt. Mansor (Pembantu Operasi)
  • Idris bin Ahmad (Pemandu Kenderaan)
  • Sofian Bin Jamain (Pemandu Kenderaan)
  • Mohd Hazim Bin Abu Yaziz (Pemandu Kenderaan)
  • Ahmad Tarmizi Bin Md Said (Pemandu Kenderaan)
  • Ravenderan A/L Katharayam (Pemandu Kenderaan)
  • Abdul Hamid bin Ishak (Pemandu Kenderaan)

Unit Sumber Manusia

  • Siti Kamilah Bt. Abd Aziz (Pembantu Tadbir P/O)
  • Fairose Bt. Md Nor (Pembantu Tadbir P/O)
  • Hafizah b. Baharudin (Pembantu Tadbir P/O)
  • Aslizar Binti Abdul Majid (Pembantu Tadbir P/O)
  • Abdul Hadi bin Idris (Pembantu Operasi)

Unit Sumber Manusia

  • Lukman bin Mat (Pembantu Operasi)